فعالیت لجستیک

 
به کیا گیتی صنعت خوش آمدید. کارشناسان ما پاسخ سوالات شما را می‌دانند و یک راه‌حل برای شما ارائه خواهند کرد که نیازهای امروزتان را برآورده کرده و با راه کارهای فردا سازگار است . ما به شما برای تحقق و راه‌اندازی مرکز لجستیک شما , تلاش می‌کنیم .
پس از ارزیابی ما اطمینان حاصل می‌کنیم که همه چیز به صورت ایمن و با قابلیت اطمینان طولانی‌ مدت اجرا می‌شود . این که آیا به تعمیر , مدرن‌سازی , گسترش یا مقاوم‌ سازی نیاز دارید یا نه را به واحد ارزیابی ما واگذار کنید, نصب سیستم های شما در دستان ما ایمن است .
 
 

وعده های ما به مشتریان

ما یک راه‌حل لجستیک ایده‌آل را توسعه می‌دهیم که متناسب با الزامات منحصر به فرد شماست . ما به شما قول می‌دهیم که شامل سه وعده اساسی ماست :
 

شایستگی

ما در کار خود متخصص هستیم و فرآیندهای کسب‌ وکار مشتریان را درک می‌کنیم. براساس آن، ما راه‌حل‌های منطقی را با موفقیت پایدار طراحی می‌کنیم. ما راه‌حل‌ های بهینه تدارکات را توسعه می‌دهیم.

قابل اعتماد

ما با تیم‌های باتجربه و متعهد به طور قابل‌اطمینان اهداف مورد توافق پروژه را برحسب زمان ، بودجه و بهره‌ وری به دست آوردیم . ما موفقیت راه‌حل‌های لجستیک را تضمین می‌کنیم

هوشمندی

متخصصان ما همه اجزای اصلی را در محل کارخانه تولید می‌کنند که شامل طراحی سیستم‌ها برای کنترل و نرم‌افزار سیستم مکانیکی است. ما با نوآوری‌هایمان ، استانداردها را در صنعت مان تعیین کردیم . ما عملکرد بهینه راه‌حل‌های لجستیک را تضمین می‌کنیم .

N2-community-800x401
 

خدمات پس از فروش برای بالاترین بهره‌وری

 

هر وقت که به حمایت نیاز دارید ، مهندسین ما برای مشاوره و ارزیابی در کنار شما خواهند بود . چه شما به پشتیبانی از راه دور از طریق خدمات خط تلفنی ما نیاز داشته باشید، ویا به نگهداری پیشگیرانه یا سرویس قطعات یدکی نیاز داشته باشید، ما می‌دانیم که چه کار کنیم و چگونه نصب را به طور کامل عملیاتی نگه داریم . اگر ترجیح می‌دهید ، ما همچنین می‌توانیم به شما نشان دهیم که چگونه از کالا های نصب شده خود حفاظت کنید .
شما بهترین عملکرد لجستیک ممکن را پس از نصب در تمام زمان‌ها می‌خواهید . این امر نیازمند دسترسی دائمی راه‌حل نصب‌شده می‌باشد . با KGS شما در امنیت کامل قرار دارید . تیم جهانی مهندسان خدمات و تکنسین‌ها سخت تلاش می‌کنند تا راه‌حل شما را به روز نگه دارند .