مزایای ROI

مزایای ROI

نرخ بازگشت سرمایه

 
 

معادل ROI نرخ بازگشت سرمایه (Return on Investment) است. این نسبت سود حاصل از سرمایه‌گذاری را در قالب درصدی از هزینه‌ی اولیه به شما نشان می‌دهند.

محاسبه ROI یکی از پرطرفدارترین نسبت‌ها در سرمایه‌گذاری است، مدیران از این نسبت برای مقایسه عملکرد در تجهیزات سرمایه‌ای استفاده می‌کنند و از طرف دیگر سرمایه‌گذاران با این نرخ تشخیص می‌دهند کدامیک از سهام خریداری شده بازگشت سرمایه بهتری برایشان داشته است.فرمول نرخ بازگشت سرمایه نرخ بازگشت سرمایه، با کم کردنِ هزینه از درآمد کل و تقسیم آن بر هزینه‌ی کل محاسبه می‌شود.ویژگی‌های مثبت ROI

نرخ بازگشت سرمایه به سادگی و انعطاف‌پذیری مشهور است. اساسا، نرخ بازگشت سرمایه می‌تواند به عنوان یک ارزیابی اولیه برای سوددهی سرمایه‌گذاری شما مورد استفاده قرار گیرد. محاسبه، تفسیر و تعمیم‌دادن ROI به انواع مختلف سرمایه‌گذاری بسیار ساده است. در این صورت، اگر یک سرمایه‌گذاری، ROI مثبتی ندارد یا یک سرمایه‌گذار، فرصت‌های دیگری با نرخ بازگشت سرمایه بالاتر در پیش چشم خود ببیند، می‌تواند با استفاده از این ارزشی که متریک و معیار ROI در اختیارش گذاشته استفاده کند و سرمایه‌گذاری مناسبی انجام دهد. برای مثال، فرض کنید سینا در شرکت دیجی‌کالا، 10 میلیون تومان در سال 1390 سرمایه‌گذاری کرده‌است. پس از یک سال، سهام خود را 12 میلیون تومان فروخته است. او برای محاسبه نرخ بازگشت سرمایه‌اش باید سود (12 – 10 = 2m) را بر سرمایه اولیه‌اش (10 میلیون تومان) تقسیم کند (2 / 10 = 20%).

با این اطلاعات، او می‌تواند سودآوری‌اش در دیجی‌کالا را با دیگر سرمایه‌گذاری‌ها مقایسه کند. فرض کنید سینا، 20 میلیون تومان هم در شرکت پدیده در سال 1391 سرمایه‌گذاری کرده‌است. او سهام خود را سه سال بعد در سال 1394 به قیمت 28 میلیون فروخت. نرخ بازگشت سرمایه سینا در شرکت پدیده، 8/20 یا 40% است. با استفاده از ROI، سینا می‌تواند این دو سرمایه‌گذاری‌اش را با هم مقایسه کند. سرمایه‌گذاری در پدیده (40%) دو برابر سرمایه‌گذاری در دیجی‌کالا (20%) برای سینا سود داشت، پس می‌توان نتیجه گرفت، سرمایه‌گذاری در پدیده حرکت عاقلانه‌تری بوده‌است.

 
 
 
 
 

بی نظیر در صنعت

ادغام نزدیک تمام سیستم‌های کیا گیتی صنعت ( نرم‌افزار , رباتیک , کنترل‌ها , و مکانیک ) تاثیر مثبتی بر قابلیت اعتماد , طول عمر دارد و در نتیجه بر روی سرمایه‌گذاری ( ROI ) سیستم مدیریت انبار شما تاثیر می‌گذارد .

هزینه‌های اجرایی در طول طراحی سیستم در نظر گرفته می‌شوند و به طور شفاف تجزیه می‌شوند . همه هزینه‌ها کاملا ً شفاف هستند .

این چیزی است که ما با ارائه تضمین حداکثری ایستادگی می‌کنیم . ما هزینه‌های بسته‌های سرویس سفارشی مان را تضمین می‌کنیم ، که بخش قابل‌توجهی از هزینه کلی مالکیت - را در ابتدای مرحله برنامه‌ریزی نشان می‌دهد . بنابراین ، %۱۰۰ کیا گیتی آرامش ذهن را برای این بخش از کل هزینه مالکیت فراهم می‌کند که محاسبه توسط اپراتورهای مراکز لجستیک خودکار دشوار است .


چرا می‌توانیم این ضمانت را به شما پیشنهاد کنیم ؟ اول ، چون کیا گیتی اجزایی با کیفیت بالا فراهم می‌کند که قابلیت اطمینان بالا را با هزینه‌های پایین نگهداری و مصرف انرژی پایین ترکیب می‌کنند . از سوی دیگر ، راه‌حل‌های استاندارد شده ما عملکرد بالاتری در مقایسه با سایر ارائه کنندگان دارند .
 

بسته‌های سرویس

 


بسته‌های خدماتی سفارشی شده, نگهداری را کاهش داده و تعمیرات را در حدود زیادی تضمین می‌کنند . سیستم‌های هوشمند انرژی نیز به صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک می‌کنند . به یاد داشته باشید : قیمت‌گذاری واقعی تنها زمانی آشکار می‌شود که کل چرخه حیات را در نظر بگیرید . به همین دلیل است که تمرکز بر روی هزینه‌های کلی مالکیت متمرکز است .

شما در حال برنامه‌ریزی یک مرکز لجستیک جدید هستید که قرار است برای آینده مناسب باشد و به یک انتگرال‌گیر سیستم قابل‌اطمینان نگاه کنید. ببینید که چگونه هزینه کلی مالکیت را با تماس با ما در کنار خود کاهش دهید !

 

معادل ROI نرخ بازگشت سرمایه (Return on Investment) است. این نسبت سود حاصل از سرمایه‌گذاری را در قالب درصدی از هزینه‌ی اولیه به شما نشان می‌دهند.