خدمات مشاوره و ارزیابی رایگان

 
خدمات مشاوره‌ای تخصصی ما برای شما مفید خواهد بود تا نیازمندی‌های شما را شناسایی کرده و به شما کمک کند. در نتیجه مهم است که کسب‌ وکار خود را درک کنید تا به شما در بهینه‌سازی لجستیک کمک کنیم . این شامل جمع‌آوری دانش دقیق از سازمان تان ، اهداف شما و آنچه که برای آن تلاش می‌کنید را شامل می‌شود . ما با همکاری نزدیک شما می‌توانیم تمام گزینه‌های شما را از طریق تحلیل عمیق و ارزیابی‌ها مورد بررسی قرار دهیم .
 
 
 

درک کسب‌ و کار و اهداف آن برای تعیین ابزاری برای دستیابی به آن‌چه شما میخواهید حیاتی است . بنابراین ما شرکت شما و زنجیره تامین را بررسی می‌کنیم . ما هر یک از عوامل محدود کننده را شناسایی کرده و داده‌ها و فرآیندهای شما را تحلیل می‌کنیم . این امر منجر به یک راه‌حل بهینه لجستیک می‌شود که از سطح مناسب اتوماسیون برای تحویل سریع سرمایه‌گذاری ( roi ) استفاده می‌کند .

 
 
اما چطور ؟

این یک پرسش درست است ، پشتیبانی از ابزارهای تحلیلی قوی و پشتیبانی از دانش صنعت به ما کمک می‌کند تا یک راه‌حل ایجاد کنیم که متناسب با خواسته‌های شما ، کاهش هزینه‌ها ، افزایش سطح خدمات شما و تسریع موفقیت کسب‌ و کار شما باشد .

خدمات مشاوره ما شامل مشاوره‌های عمیق , تحلیل داده‌ها , امکان‌سنجی , طراحی مفهومی , مهندسی سیستم‌ها و برنامه‌ ریزی پروژه و همچنین چرخه عمر دقیق و شبیه‌ سازی است .

مزایا

کاهش هزینه - با برنامه‌ریزی و اجرای درست و بهینه اتوماسیون , استفاده بهینه از فضای موجود و ایجاد یک چشم‌انداز استاندارد it , که می‌تواند گسترده‌تر شود و افزایش یابد .

بهبود سطح خدمات - با راه‌حل‌هایی که توان عملیاتی ، سرعت و دقت تحویل شما را مستقیما ً به مشتریان نهایی یا خرده‌فروشی افزایش می‌دهد .

بازگشت سریع‌تر به سرمایه‌گذاری - از طریق سیستم‌های ایجاد ارزش - ایجاد شده که دقیقا ً مطابق با الزامات عملیاتی شما برای تولید صرفه‌جویی بیشتر از یک روز است .

شفافیت بیشتر از طریق نرم‌افزار مدیریت ( WMS ) برای مدیریت کامل و درست , کنترل , پی‌گیری و ردیابی در سراسر نصب ارائه می‌شود .

کاهش پیچیدگی - با استفاده از استانداردهای صنعت برای کاهش تعداد واسط‌ها به حداقل و با ترکیب هوشمندانه افراد با فن‌آوری به دست می‌آید .