درباره‌ی ماافزایش نیازها به صنعت لجستیک و انبارداری و دادن پاسخی مناسب به این نیازها، شرکت پیشروی راک تهران را بر آن داشت تا با سرمایه گذاری در حوزه قفسه‌های متحرک و هوشمند و اتوماسیون انبارها، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، به متولی نوآوری در این صنعت تبدل شود و مهم‌تر از آن، موفق به برآوردن نیازها و جلب رضایت مشتریان شود.

از همین رو، شرکت کیا گیتی صنعت در سال 1398 با هدف کوتاه کردن و سرعت دادن به زنجیره تامین در حوزه لجستیک، با ارائه سیستم‌ها و راه‌حل‌های نوین و هوشمند به وجود آمد.

شرکت کیا گیتی صنعت، در تمامی مراحل پروژه‌های انبارها از برنامه‌ریزی و طراحی گرفته تا خلق محصولات و تجهیزات در حوزه انبارداری و ذخیره سازی کالا و همچنین توزیع، بارگذاری، جورچینی و انتفال کالاها و محصولات و نرم افزارهای مربوطه، در کنار مشتریان خود بوده و رضایت آن‌ها را جلب کرده است.

چشم انداز

 
شرکت کیا گیتی صنعت در افق چشم اندازی خود گروهی است پیشرو و برخوردار از جایگاهی برتر در تولید محصولات با کیفیت، آموزش نیروی انسانی مجرب و خبره و تاثیرگزار در صنعت انبارداری و فروشگاهی، پاسخگویی به مشتریان به عنوان تنها دارایی ها و تنها عوامل اثرگزار بر موجودیت شرکت و تولید برترین محصولات و ارائه بهترین خدمات با انتخاب بهترین استعدادها و نیروهای کار جوان، خبره، خلاق و نوآور، همچنین توسعه کار و حضور در بازار کشور توأم با تلاش در تنوع محصولات در زمینه های مختلف.
 

مسئولیت اجتماعی شرکت

 

ما مسئولیت اجتماعی شرکت کیا گیتی صنعت را بعنوان ماموریت خود هم در گروه شرکت و با توجه به پروژه‌های خارجی برای حمایت از نسل جوان و ارتقای استعدادهای درخشان می‌بینیم . ما بر آموزش , رشد و رشد شخصی جوانان تمرکز می‌کنیم و موفقیت آن‌ها را تشویق می‌کنیم .
ما به طور فعال موفقیت جوانان را تشویق می‌کنیم . ۱۰ درصد از درآمد شرکت برای پروژه‌های خیریه بنیادی آینده مورد استفاده قرار می‌گیرد . ما می‌توانیم به رویاهای زندگی شان کمک کنیم که واقعیت داشته باشند ، نسل بعدی برای همه ما مهم است . نگاهی به ارزش های محوری ای بیندازیم که به آن‌ها افتخار می‌کنیم :
 

ارزش های محوری

 

بهبود مستمر محصولات

خلق ارزش برای مشتری – افزایش رضایت مشتریان

تولید محصولات نوآور

ارتقاع مهارت‌های نیروی انسانی

شناسایی و توسعه قابلیت پویایی فناورانه

التزام به اقتصاد دانش محور