راه حل

راه حل

 

راه‌حل‌های کلیدی برای نیازهای شما

 
شما به دنبال یک راه‌حل کلیدی کارآمد هستید. رقابت شما با دانش و تجربه منحصر به فرد ما در تمام بخش‌های تدارکات تقویت می‌شود . تجربه و تخصص ما در تمام جنبه‌های زنجیره تولید و اجرای پروژه باعث می‌شود که شما شریک کاملی برای خود و خدمات انبارداری خود ارائه کنید .
رهبران بازار داخلی در دامنه وسیعی از بخش‌های صنعت لجستیک به قابلیت اطمینان و کارایی تکیه کرده‌اند . آن‌ها به خدمات کلیدی ارائه‌ شده توسط کیا گیتی تکیه دارند . تمرکز ما بر سودآوری کارخانه شما در سراسر چرخه عمر پروژه تان است. یک فرآیند مدیریت پروژه ثابت، کلید موفقیت است !
 
 

مدیریت پروژه

 
مدیریت کیفیت شما - مدیریت پروژه در کیا گیتی صنعت یک فرآیند کنترل کیفیت را دنبال می‌کند که شامل شش مرحله همپوشانی با شش " گیت " با شش کیفیت برای تضمین برنامه‌ریزی پروژه قابل‌اعتماد ، کنترل دقیق پروژه و اجرای پروژه موفق است .
در حدود ۷۰ وظیفه مدیریت پروژه اصلی به عنوان حداقل شرط برای تحقق پروژه شما در زمان و بر روی بودجه و برآورده کردن بالاترین استانداردهای کیفیت انجام خواهند شد .
 
 

تولید، تامین و نصب

 
با تجهیزات پیشرفته تولید به مانند کشور هایی در اروپا ، ایالات‌متحده و چین ، ما تجهیزات حمل و نقل مواد خود، وسایل حمل بار ، ماشین‌های ذخیره و بازیابی را در داخل کشور با افتخار تولید می‌کنیم و کنترل و همچنین سخت‌افزار و نرم‌افزار های مرتبط را توسعه می‌دهیم .
کیا گیتی صنعت به تولید اجزای خود ، محصولات و در نهایت ، کل راه‌حل‌ها ، افتخار می‌کند . با تجهیزات پیشرفته تولید در اروپا ، ایالات‌متحده و چین ، ما تجهیزات حمل و نقل مواد خود مانند conveyors ، وسایل حمل بار ، ماشین‌های ذخیره و بازیابی را در داخل خانه تولید می‌کنیم و کنترل و همچنین سخت‌افزار و نرم‌افزار را توسعه می‌دهیم .
 
 
 
هرچی که لازم دارید دانش دقیق ما در برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های کلیدی پیچیده با پیروی از روش‌های اثبات شده ما ، یک قدرت قطعی برای کیا گیتی صنعت است .
متخصصان ما در مدیریت سایت، تیم‌های بین‌المللی ما در تمام وظایفی مهارت دارند. نصب در حال ظهور نیازمند انتقال به امنیت و مدیریت سایت است .
 
 

کنترل و راه اندازی

 
متخصصان راه‌اندازی بین‌المللی ما به تاسیسات در سراسر دنیا سفر می‌کنند و با دانش و تجربه برجسته خود از این تاسیسات حمایت می‌کنند . با روش‌های راه‌اندازی طولانی‌مدت و ثابت و ابزار آن , ما کاملا ً آماده هر چیزی هستیم که نصب شما نیاز دارد .
پیش از شروع راه‌اندازی بر روی سایت , ما اطمینان حاصل می‌کنیم که با اجرای آزمون‌های سخت و رقابت درون خانه , همه چیز به راحتی اداره می‌شود . برای اجتناب از اخلال در عملیات , ما برنامه جدید تان را موازی با عملیات‌های روزانه انجام خواهیم داد .
 
 

آموزش و پرورش مشتری

 
متخصصان کیا گیتی صنعت می‌توانند با اطمینان هر گونه نصب را اجرا میکنند و خوشحال هستند که این دانش را با مشتریان خود تقسیم کنند . سناریوهای آموزشی ثابت ما تمام مراحل چرخه خدمات پس از فروش شما را پوشش می‌دهند .
در مرکز آموزشی کیا گیتی، ما طیف وسیعی از فرصت‌های آموزشی را به شما پیشنهاد می‌کنیم ، از جمله گزینه ارائه مستقیم آموزش به مربیان باتجربه و مجرب شما . آن‌ها همه چیزهایی را که نیاز دارید درباره نصب صحیح و راه اندازی جدید یا مدرن تان بدانید به شما خواهند گفت .
 
 

طبقه فوقانی شرکت شما

 
مدیران ارشد ما سال‌ها تجربه جهانی را از همه نوع تاسیسات به دست آورده‌اند . آن‌ها مهارت دارند، به شدت اختصاصی هستند و کاری را که می‌کنند دوست دارند . در کیا گیتی صنعت ما از این تجربه و تخصص برای اطمینان از عملکرد بالای سیستم خود استفاده می‌کنیم .
ما شما را به محض اینکه نصب تان تمام شد ، به حال خودتان رها نمی‌کنیم . ما اطمینان حاصل می‌کنیم که از هر چیزی که امکانات تدارکاتی جدید شما ارائه می‌دهد خرسند هستید.
 

متخصصان کیا گیتی صنعت می‌توانند با اطمینان هر گونه مساله را با راه حل های متنوع رفع نمایند وبا اطمینان کار را نصب و اجرا میکنند و خوشحال هستند که این دانش را با مشتریان خود تقسیم کنند . سناریوهای آموزشی ثابت ما تمام مراحل چرخه خدمات پس از فروش شما را پوشش می‌دهند .

در مرکز آموزشی کیا گیتی، ما طیف وسیعی از فرصت‌های آموزشی را به شما پیشنهاد می‌کنیم ، از جمله گزینه ارائه مستقیم آموزش به مربیان باتجربه و مجرب شما . آن‌ها همه چیزهایی را که نیاز دارید درباره نصب صحیح و راه اندازی جدید یا مدرن تان بدانید به شما خواهند گفت .

مدیران ارشد ما سال‌ها تجربه جهانی را از همه نوع تاسیسات به دست آورده‌اند . آن‌ها مهارت دارند، به شدت اختصاصی هستند و کاری را که می‌کنند دوست دارند و راه حل های خلاقانه خود را به اشتراک میگذارند . در کیا گیتی صنعت ما از این تجربه و تخصص برای اطمینان از عملکرد بالای سیستم خود استفاده می‌کنیم .

ما شما را به محض اینکه نصب تان تمام شد ، به حال خودتان رها نمی‌کنیم . ما اطمینان حاصل می‌کنیم که از هر چیزی که امکانات تدارکاتی جدید شما ارائه می‌دهد خرسند هستید.

آنچنان که میخواهید از پروسه طراحی و تولید و نصب لذت ببرید ما نیز خواهان حس خوب این خدمات هستیم